درباره شرکت شفادانه

شرکت شفادانه فعالیت خود را ابتدا با تولید انواع مکملهای غذایی و پرمیکسهای دام و طیور در سال 84 با مدیریت آقای دکتر جمال شفائی آغاز نمود .پس از ان با توجه به نیاز استان گلستان ،فاز اول کارخانه خوراک طیور را در سال 85 به بهره برداری رساند واین کارخانه  تولیدی اولین کارخانه تولید خوراک تخصصی طیور در استان گلستان میباشد .

با توجه به استقبال بی نظیر مرغداران از محصولات شرکت فاز دوم کارخانه خوراک در سال 90شروع به فعالیت نمود که در این فاز از جدیدترین و مدرنترین تکنولوژی تولید و فراوری خوراک استفاده شده است.

لازم به ذکر است که کلیه ماشین آلات خط تولید خوراک این شرکت از P.T.Nهلند خریداری و راه اندازی شده است . همچنین این شرکت جهت بالا بردن ضریب کیفیت در سال 90دستگاه NIRرا از شرکت بوشی جهت آزمایشگاه کنترل کیفی خود خریداری نموده که اولین کارخانه خوراک در سطح کشور می باشد که از این تکنولوژی در آزمایشگاه کنترل کیفی خود بهره مند است.

 در حال حاضر این شرکت با کادر مجرب و متخصص و با استفاده از فناوری روز دنیا علاوه بر تولید انواع مکمل های غذایی دام و طیور پرمیکس ها توان تولید 20 تن دان خوراک طیور در ساعت را دارا میباشد. و در آینده نزدیک نیز این توان تولید به 30 تن در ساعت خواهد رسید.                                                                             

There is no form with this name or may be the form is unpublished, Please check the form and the url and the form management.

آدرس : گرگان - شهرک صنعتی آق قلا - سازندگی 5 شرکت شفا دانهتلفن : 4 - 01734533413


فکس:  01734533206

شما اینجا هستید: Home درباره ما